בס"ד
                         

סיפורים חמים

                      טלפון  0543765209

 


ש. היולדת נכנסה
נכנסה למצוקה בשעת הלידה. היא אבדה את הכרתה ונכנסה לטיפול נימרץ. הרופאים לא נתנו לה הרבה סיכויים . לאחר שהורדנו עין הרע אצל הרב מרדכי היא שבה להכרתה וברוך השם היא החלה לדבר ולאחר זמן הלכה לשיקום. תודה רבה להרב מרדכי על שהיה שליח טוב.

בו ברגש שביקשתי ממך להסיר עין הרע מבני וביתי . התבשרתי בבשורות טובות ומעודדות משניהם. מודה לך מאוד שככה יוסרו כל העיכובים והחסימות מאיתנו. ושוב תודה לך 

ברוך השם עוד בחורה שהיה לה קשה למצוא את בן זוגה בישרה לי על תאריך לחתונה. בקרוב לכל הרווקים. מרדכי. 

תודה רבה לך כבוד הרב ראיתי תוצאות מייד לאחר שעה שדיברנו. 
שוב תודה מי. כ. ח. 
מברוקלין. 

לכבוד הרב מרדכי לבון 
ובני משפחתו היקרה. 
ברצוני להודות לך על כך שברכתה אותנו וענית לטלפון כאשר ביקשתי ברכה מפיך. 
הרב מרדכי היקר תודה עמוקה לך. שהשם יברך אותך ואת משפחתך בחג פסח שמח וכשר והמון בריאות אושר ועושר נחת ובנוסף את כול הטוב שיש בעולם לכם משפחה יקרה. אוהבים אותכם מאוד למרות שלא ראיתי אותכם. כבוד הרב מרדכי. ושוב המון תודה עד בלי די. 
ג.ט.

שלום הרב. הילדה שלי גמגמה והרטיבה תקופה ארוכה. לאחר טיפול אצל הרב מרדכי הגמגום וההרטבה פסקו. תודה רבה להרב מרדכי. 

שלום רב רק רציתי להגיד תודה רבה על העזרה נראה כי הורדתה עין הרע מבני אימי אחותי וממני אכן עזרה לכולנו ומשפחתי יצאה לדרך חדשה אני מודה לך מקרב לב על כך. ג. ברצוני להודות לך
על השינוי הנפשי שחל בי. הייתי על סף התמוטטות עצבים. בקשתי את נפשי למות. הייתי באפיסת כוחות מוחלטת. מרגע שהתקשרתי אליך השינוי שחל בי הוא שינוי ממש משמעותי. ברצוני להודות לך על הטיפול ולאחל לך כל טוב. ובשורות משמחות בקרוב.שלום לרב מרדכי
אני עברתי עשרה טסטים ללא הצלחה. באתי להרב להסרת העין הרע וברוך השם עברתי את הטסט הראשון.
תודה רבה לרב מרדכי.שלום לך הרב לבון 
הייתה לי תקופה ארוכה שלא יכלתי לסגור שום עיסקה. לאחר שהיסרתי עין הרע אצל הרב לבון. מיד סגרתי כמה עיסקאות. תודה לך הרב ושתהייה שליח טוב לעם ישראל.שם הפונה א.
שלום, לפני כחודש היינו אצלך, ביתי ואני להסרת עין הרע. לפני שיצאתי שאלתי אותך אם עין הרע יכול למנוע עוד דברים. וביקשת ממני לשלוח אלייך העתק של הכתובה. בהזדמנות זו אני רוצה לציין שחל שיפור עצום אצל ביתי מאז שהיינו אצלך, היא נפתחה בגן ויש בה הרבה שמחת חיים. תודה! כל טוב,
א.

 

*שלום וברכה !

הבן שלי דוד בן 18, סבל בשנתיים האחרונות מהתקפים של כאבי ראש קשים. ערכנו בירורים אצל נוירולוג, פסיכולוג, ועוד מומחים, אך הם לא מצאו סיבה ופתרון לכאבים ולמיגרנה. במצבים האלה הבן נשאר בבית שבועות והפסיד הרבה לימודים אחרי שבועיים כאלה התקשרתי לרב לבון ובקשתי "הסרת עין הרע"

כבר למחרת נסע הילד ללימודים והרגיש טוב יותר. אבל בינתיים שוב חזרו הכאבים. חזרנו ועשינו הסרה שוב ושוב. תוך מספר שבועות פחתו הכאבים ונעלמו...  במקום הלימודים ציינו לשבח את עלייתו המשמעותית בלימודים, במצב רוח, וכן בבית. נשמנו לרווחה מהמצב שהעיק עלינו תקופה ארוכה, קבלנו ילד, שמח. בריא.  
בברכה  
יעל  מי-ם.*שלום לכולם                      

הסיפור שלי. הייתי בת שלושים פלוס, רציתי מאוד לבנות לי קן ולא הצלחתי למצוא לי בן זוג מתאים. הגעתי אל הרב לביתו. והוא עשה לי הסרת עין הרע בעופרת. לשאלתי הוא ענה שרואה חתונה קרובה. העניינים התחילו לטוס כעבור חודשיים וחצי התקשרתי לרב לבקש הסרה כי הייתי נשואה וציפיתי לילד. בקיצור, העניין עובד. מומלץ. 
בהצלחה לכולכם 
ענבר מהדרום.

 


*לכבוד הרבי מרדכי לבון שלום רב !

אני רוצה להודות לך על ההורדה. ולספר על הנס שבא בעקבותיה.

לפני שלושה שבועות, נתנה לך אמי את השם של נתן הבן הקטן שלי. נתן. ילד חכם ומתוק, עבר את גיל שנתיים וחצי (וכמעט כבר בן שלוש), ועדיין לא התחיל ללכת. נהגנו אתו כמו עם הילדים הקודמים, הוא שיחק, תיקשר, אבל הכל בישיבה. פנינו למומחים נוירולוגים אך הם לא מצאו משהו לא תקין.

הדאגות אתו והלחץ מהמצב ממש שיתקו אותנו. ואז אמא מסרה לך את שמו להורדת עין הרע...

למחרת, נתן נעמד, בעצמו פתאום. לא האמנו ! התקשרתי לאמי והיא התרגשה וסיפרה לי שעשתה לו הורדת עין הרע אצל הרב לבון והיא עוד תעשה לו שוב. בימים שלאחר מכן הוא עשה צעד ועוד צעד... ועכשיו ערב יום הולדת שלוש וב"ה נתן הולך. אין לנו מילים להודות לה' ולך הרב.

נועה מהמרכז.


                                                                   

 

*יום שישי שלפני ערב ראש השנה תשע"ה

התחילו לאבי כאבים ברגל שמאל. והכאבים התגברו הוא נשכב במיטה וגילה שהרגל נפוחה ואדומה. ידענו שוב "שושנה" ברגל. אמא נלחצה צריך שוב אשפוז מידי כמו בפעם שעברה. עירוי לווריד מה יהיה עם הילדים בבית תינוקת בת עשרה חודשים וראש השנה בפתח. הרמתי טלפון לחברה וסיפרתי לה על הבעיה שהתעוררה. "תשמעי, אמרה, אתם חייבים להסיר לו עין הרע !". היינו כבר כמעט מיואשים הרמנו טלפון לרב מרדכי וביקשנו שיסיר לאבי את העין הרע והנה מאותו רגע החל מצבו של אבי להשתפר הכאבים נרגעו קצת והוא נשאר לְשַׁבָּת בבית. ביום ראשון ניגש אבי אל הרופא הרופא אבחן כי אכן מדובר ב"שושנה" אך במקרה קל מאד "שושנה תינוקת" הגדיר. רשם לו אנטיביוטיקה דרך הפה ותוך שלושה ימים חלפו התסמינים ונכנסנו לראש השנה שמחים ורגועים ובבית.

פ.א.

                                                                                                                      

 

*לכבוד הרב לבון שליט"א

הנכד שלי ילד דבש בן שנתיים פלוס ערני חכם וקשקשן מגיל קטן. לאחרונה החל לגמגם בצורה קשה שהטרידה מאוד את כלתי. חיכינו שהתופעה תחלוף אך הגמגום רק הלך והתגבר והוא בקושי הצליח להוציא הגה מן הפה. התקשרתי לרב לבון ובקשתי שיסיר ממנו את ה"עין הרע". למחרת התקשרתי לכלתי ולא האמנתי למשמע אוזני... היא אמרה שהילד מצליח לדבר הרבה יותר בקלות ! התרגשנו מאוד, נס קרה לנו. תוך כמה ימים חלף כל העניין. שלומי חזר לדבר במנוחה ובשטף.

 *לכ' הרב מרדכי

אמי שתהיה בריאה אישה בת שבעים פלוס מתפקדת והכל. נתקפה בשבועות האחרונים בכאבי תופת ברגלים. הלכנו לרופאים כלי דם, אורתופד, אך הם לא מצאו כלום הכל היה נראה בסדר. אמי עברה אלי לביתי. פעם ראיתי אותה יושבת בפינת החדר ובוכה מכאבים אחרי שהלכה לבדה עד לשירותים. כבר לא ידענו מה לעשות. שכנה שלי יעצה לי: "תורידי לה עין הרע" אמרתי מה יש לי להפסיד. התקשרנו לרב לבון עשינו הורדה ב- 36בלבד.  ובהמשך שכחתי מזה. אחרי שבוע ויותר פוגשת אותי השכנה.

"מה נשמע, יש שיפור במצבה של אמא שלך?"

ואז נזכרתי... "כן, מאז שהסרנו את העין הרע הכאבים הרבה פחות הציקו לה, והיום היא אפילו הלכה עם בתי ברגל לביתה - חזרה מרחק של רחוב מקביל". ומאז המצב כל הזמן בשיפור. היא אף חזרה ללכת לבילוי וכמעט שלא מתלוננת על כאבים. אולי תוריד לה שוב, שבעזרת השם תצא מהמצב לגמרי.
שיהיו כולם בריאים, אמן.  ד.

 

*שלום לכולם

יש לי ילדים חמודים בלע"ר ואני מפרנסת יחידה שלהם, כי לצערי אני פרודה ואיני מקבלת תמיכה מאבי הילדים.  שלושת הבנים בגילאי חמש עשרה עד עשרים, שיהיו בריאים, עם בעיות נפשיות קשות. ואין לי אפשרות לטפל בהם בגלל הבעיה הכספית. הרגשתי בודדה ועל סף התמוטטות ואז הפנה אותי רב אחד לרב מרדכי שיעשה עבורי הסרת עין הרע "הוא לא ייקח ממך כסף". קפצתי על המציאה, התקשרתי לרב, הוא שמע אותי ואת מצבי, לקח את שמות הבנים להסרה ואמר לי: "אין לי צורך שתשלמי. אני רק רוצה לשמוע ממך שיש שיפור עם  הילדים". אני רוצה לפרסם כאן שידעו כולם שזה בן-אדם עם לב. וגם מי שאין לו כרגע כסף, יכול לפנות אליו בהצלחה.

 

 *שלום

ביתי נועה בוקר אחד היא אומרת לי אמא אני לא הולכת היום לבית הספר כל הגוף שלי תפוס אני לא יכולה להוזיז יד או רגל אני לא מרגישה טוב יש לי סחרחורות אחרי שעה היא התעוררה היא קראה לי אמא עיזרי לי לקום מהמיטה עזרתי לה לקום ואמרתי לה כנסי להתקל×! — באמת נכנסה אחרי דקה היא קוראת לי אמא תביא לי משהו לשתות רצתי להביא לה והיא כמעט התעלפה לא יכלה לנשום נפלה לריצפה המקרה חזר על עצמו שלוש פעמים בשבועיים פעם בבית ופעמיים בבית הספר לקחתי אותה למרם עשו לה בדיקות הילדה בריאה אין כלום אז עלה בדעתי יש משהו אחר מאחורי זה ואז עיינתי באינטרנט ומצאתי את הרב שמוציא עין הרע בעופרת אכן התקשרתי הרב לקח את השמות שמסרתי לו אחרי יום התקשרתי לשאול מה עם זה והוא אמר לי שלנועה הייתה עין הרע מאוד חזקה יש לציין שמאז ברוך השם נעלמו התופעות האלה אצל נועה ישר כוח ותודה רבה לכבוד הרב. * לכבוד הרב

כבוד הרב אני מודה לך מקרב לב על השליחות הנפלאה שזיכה אותך הקדוש ברוך הוא לעשות ולסייע לבני עמך ישראל. להיוושע כל אחד בעיניניו. אחרי מספר חודשים שהייתי אצלך בבני ברק. ברוך השם זכיתי להקים בית נאמן בישראל בגיל 

תודה מקרב לב ישר כוח. מחכה לבשר בשורות טובות בעזרת השם יתברך א.

 


*שלום לרב לבון
הילד שלי היה בדיכאון ולא רצה ללכת לשחק עם חברים שלו בכלל. לאחר מכן התקשרתי להרב לבון והרב לבון הוריד לו את העין הרעה. לאחר מיכן הבן שלי ירד לשחק עם חברים שלו. ומאז כאילו לא קרה שום דבר. והוא משחק רגיל עם החברים שלו. תודה רבה להרב לבון.

 


*שלום לך הרב מרדכי
הסיפור שלי החל, כאשר הבוסים שלי לא נתנו לי מנוח, כל הזמן היה להם טענות עלי שאני לא עובדת מספיק טוב, בזמן שאני "מקצועית בעבודתי". התקשרתי אל הרב מרדכי ושפכתי את ליבי לפניו על מר גורלי. הרב מרדכי עודד אותי ואמר לי לא להתיאש. הרב לקח את שמי והחל לטפל בי. לאחר טיפול אחד חל שינוי לטובה מאחד הבוסים, אמרתי זאת להרב והוא עשה טיפול שני ואז כולם החלו לכבד אותי. לאחר מספר ימים אף הוסיפו לי על משכורתי. לאחר תקופה מסוימת חלה שוב היתדרדרות ביחסים והרב ניקה שוב והכול חזר למצב תקין.
תודה רבה להרב מרדכי על עזרתו הרבה לטובת הפרנסה שלי. והשם יברך אותו בכול הברכות.
 
             
*לכבוד הרב מרדכי
התקשרתי אליך לפני כשבוע ימים. להסיר עין הרע מאמי לפני ניתוח, הניתוח עבר אך היא לא התעוררה ממנו, מכול סיבה שהיא. התקשרתי אליך לשאול מה ניתן לעשות בנידון, ואמרת לי להוריד שוב עין הרע. לאחר שהורדת שוב הרופאים אמרו לנתח שנית, ואז התברר שהיה שם טעות, הרופאים תקנו את הבעיה וכבר חל שיפור במצבה.
תודה רבה לך הרב מרדכי  שבזכותך הוטב לאימי.
    
                                                                           

 

*שלום לרב הצדיק מרדכי לבון,

יש עלי באופן תמידי עין הרע ממקום העבודה בעיקר וגם מהמשפחה.
לעיתים יש לי תחושות של עצבות וחוסר חשק לעשות דברים. הסרת החסימות באמצעותך ,יתברך כוחך ושליחותך ,מסייעת לי להתחיל את הבוקר בחיוך.
השם ישמרך ויאיר את כוחך!

 

*שלום גבר
הייתי אצלך לפני 12 שנים. זה אני פיני זוכר? עשית לי הורדת העין הרע בעזרת השם הכל טוב שלום בית.

 אשרינו שזכינו שיש רב גדול כמוך שדואג לכל אחד ואחת כאילו היה בנו יחידו מחמד עיניו שמרגיש וחש את הזולת בלב ונפש. אני רוצה להודות לך אישית על כך. תבורך משמים שליח טוב כמוך. אבי.

 

*שלום
שמי שי, והייתה לי בעיה שתמיד הייתי נופל קורבן לכל מיני נוכלים שהיו מוכרים לי שקרים ועושקים אותי מכספי ע"י הבטחות שווא ושקרים
.
פניתי לרב מרדכי שיסיר לי את העין הרע ע"י העופרת ב-36 ש"ח בלבד, ומאז בעזרת ה' אני נמנע מנוכלים נוספים.

*שלום
ברצוננו להעיד על התרשמותנו מרבי מרדכי לבון, איש ירא שמיים אמיתי. בלי שום תאוות בצע. עם כוונות טובות וטהורות לעזור ולסייע. הגענו אליו אתמול במיוחד מירושלים,להסרת עין הרע בעופרת שהיינו טעונים ומתוחים מאוד בחודשיים האחרונים. ומיד לאחר הפעולה שביצע רבי מרדכי הרגשנו הקלה מיידית והשלווה חזרה לליבנו ולביתנו
.
בברכת חג שמח ותודה רבה.

logo בניית אתרים